D I R
o firmie asterisk ericsson partnerzy OSIAGNIECIA kontakt mapa serwisu
kompetencje NAGRODY certyfikaty

english version
strona glowna

 • Złoty Medal na Targach Intertelecom 2009
   
  Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny firma DIR otrzymała Złoty Medal za platformę telekomunikacyjną Asterisk Enterprise Edition Mark II na tegorocznych jubileuszowych XX Międzynarodowych Targach Komunikacji Elektronicznej INTERTELECOM 2009.
   
  Asterisk Enterprise Edition Mark II to kolejna odsłona docenionej już przez użytkowników platformy IP PBX. W tym wydaniu zwróciliśmy szczególną uwagę na bezpieczeństwo i poszerzenie wachlarza aplikacji. W związku z tym mamy do czynienia z platformą dwuserwerową, zapewniającą redundancję na poziomie klastra komputerowego jak i na poziomie platformy VoIP. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zintegrowane aplikacje uzupełniliśmy o aplikację Fenix Skype Integration oraz Fenix Push E-mail, które pozwolą jeszcze bardziej zoptymalizować koszty telekomunikacyjne oraz przepływ informacji w firmie.
   
   
 • Złoty Medal na Targach Intertelecom 2008
   
  Produktem firmy DIR, nagrodzonym Złotym Medalem na XIX Międzynarodowych Targach Komunikacji Elektronicznej - INTERTELECOM 2008 w Łodzi, jest Asterisk Enterprise Edition.

  Asterisk Enterprise Edition jest kompletną platformą telekomunikacyjną opartą o specjalnie przygotowane: system operacyjny Linux oraz oprogramowanie Asterisk. Rozwiązanie bazuje na odpowiednio dobranym środowisku sprzętowym.

  Platforma umożliwia zaawansowaną integrację z tradycyjnymi centralami telefonicznymi pozwalającą na ewolucyjną migrację w stronę IP, wyposażona jest w rodzinę aplikacji z rodziny FENIX (Mailbox, Recording, Mobile Integration, Tariffication), umożliwia podwójną redundancję oraz posiada 36 miesięczną gwarancję oraz całodobowe wsparcie techniczne.

  Innowacyjność rozwiązania polega na otwartości i elastyczności rozwiązania, które pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów przy rozsądnym nakładzie inwestycyjnym. Stało to się możliwe dzięki temu, że funkcjonalność rozwiązania oparta jest (w przeciwieństwie do tradycyjnych central) o specjalizowany software, pozbawiony licencji, wykorzystujący niespecjalizowany hardware.


 • poczatek nastepna